top of page

POISTENIE FIRMY

Porozumieť obchodu a rizikám. A predchádzať im.

Rýchly kontakt

napíšte e-mail: info@davar.eu

alebo použite kontaktný formulár

Ako to funguje

Sú tri druhy poistiek. Najlacnejšia, nejaká lepšia a nakoniec taká, ktorú Vám spravil niekto, kto tomu skutočne rozumie.
Finančné sprostredkovanie je biznis, ktorý láka tisíce ľudí a ťažko sa medzi nimi hľadajú skúsení odborníci. Sprostredkovatelia Vám neradi priznajú, že produkt, ktorý potrebujete, neovládajú. Je to veľmi citlivá téma, lebo klient často spozná rozdiel až vtedy, keď sa niečo stane.

Ak však niekto dokáže zabezpečiť, komplikovanú výrobnú linku, sklad výbušnín alebo aquapark, tak je to skutočný odborník. Najmä, ak v prípade  havárie skutočne dôjde aj k plneniu.
Do rúk takýchto odborníkov nie je problém zveriť akékoľvek riziká. A samozrejme aj "bežné veci" ako nehnuteľnosti, či vozový park atď. 

Rozdiel spoznáte podľa toho, že nebudeme vyťahovať formuláre a kalkulátory, ale sa Vás budeme konkrétne pýtať a na príkladoch z praxe Vám vysvetľovať, čo sa najviac približuje tej Vašej praxi.

 

Vzhľadom na potrebné know how, Vám tieto služby ponúkame v spolupráci s kolegami, ktorí poisťujú tie najväčie projekty na Slovensku a v branži sú známi ako jedni z najväčších odborníkov.

Aké sú ceny

Ceny poistenia, ktoré Vám zabezpečíme sú porovnateľné. Nie je naším cieľom vybaviť Vám najlacnejšiu poistku. My chceme, aby ste mali poistku, ktorá presne kryje riziká Vášho biznisu, ktorej rozumiete a ktorá je za rozumnú cenu.

bottom of page